Sponsorzy

A A A

Rok 2012

 • Postołowo. Mistrzostwa Polski w wyścigach psich zaprzęgów 1-2.XII.2012

  1 i 2 grudnia br. w Postołowie w gminie Trąbki Wielkie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w wyścigach psich zaprzęgów w warunkach bezśnieżnych, które zaliczane będą do Pucharu Europy ESDRA. Zobacz ...

 • Trening jesienny 2012

     

      Treningi  rozpocęte  ...zobacz !!!! 

 • Zdunwice

 • Minikowo 2012

  Wyścigi psich zaprzęgów w deszczu w błocie w Minikowie :)

  W październikowy weekend w Minikowie po raz kolejny odbyły się Międzynarodowe Wyścigi Psich Zaprzęgów. Były one inne niż zwykle. W wielkim błocie i strugach deszczu psy zmagały się z trasa pełną zakrętów i górek. Nie było opcji aby wyjść z tego ...sucho!!

  Paulina Browarczyk najmłodszy członek Klubu zajęła IV miejsce w kategorii C1 Krzyś Orzech II miejsce w kategorii D2 -Gratulujemy!!!

 • Dzień Dziecka "Nasz kolorowy trzeźwy świat" (organizator Gmina Brusy) 09-06-2012

   

  Burmistrz Brus zaprasił mieszkanców  Gminy BRusy na obchody Dnia Dziecka „Nasz kolorowy trzeźwy świat”. Impreza odbyła sie 9 czerwca na miejskim stadionie  i  Klub Sportwy Psich Zaprrzęgów "szara wilczyca" byl równiez uczestnikiem tego wydarzenia.

  W programie były miedzy innymi : liczne widowiska dla dzieci ,występy dzieci  i młodzieży z Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach,przejazdzki konno lub na  kucyku , dmuchane  zamki  oraz podsumowanie konkursu plastycznego „NASZ KOLOROWY TRZEŹWY ŚWIAT”

  I my tez tam bylismy....

  Członkowie  Klubu mieli okazje  po raz kolejny pokazac mieszkańcom Brus na czym polega nasza pasja czyli sport zaprzęgowy. Mimo, iz początkowo pogoda nie dopisała - to słońce szybko nadrobiło  stracone chwile i pozniej temperatura  pozwoliła wszytskim na dalszą zabawe. Po paru okrażeniach  na stadionie miejskim  zaprzegami 3 i 4 psowymi, hulajnodze oraz canocrosie przyszedł czas na poznanie  psów  z bliska. dzieci i młodzież z chęcią słuchały na czym polegają psie zaprzęgi oraz  jak  trzeba dbać i trenowac  psy ras północy,Psiaki zostały  wygłaskane  "za wszytskie czasy " .

  Jeśli  rozpoznasz sie na jakims zdjęciu  napisz do nas lub zadzwoń chetnie udostepnimy  materiał  lub  przeslemy  na  email djęcie które stanie sie pamiatką w przyszłości.

  Zapraszamy tez na spotkanie integracyjne lub treningi  , podczas których mozna  uczestniczyc w  zyciu KLubu i poznac wszystko od  podstaw.

 • spotkanie integrayjne Klubu Sportowego Psich zaprzegów Szara Wilczyca 20-05-20012

  Po raz  kolejny członkowie  klubu  spotykają się wspólnie podczas treningu.

  Zobacz  zdjęcia a byc może  następnym razem  zechcesz sie do nas przyłączyć :) Zapraszamy  do obejrzenia naszych  fotorelacji ze spotkań integracyjnych, zawodów i pokazów.

 • Spotkanie integracyjne (pierwsza majówka)

  Nasze  spotkanie integracyjne -  sezon letni  zaczynamy! 

  Spotkanie odbyło się dzięki uprzejmości  Państwa Zofi i Jerzemu Zych s.c. w Ośrodku Wypoczynkowym Psia Góra (http://zych-swornegacie.pl/) .Pogoda dopisała i wszyscy spedzilismy  miło czas przy ognisku .